Главная » Статьи » Архив статей

"Кривбас" розгромив "Севастополь"
nullСьогодні криворізький "Кривбас" провів останню контрольну гру на навчально-тренувальному зборі, який тривав в Євпаторії

Спаринг-партнером команди Олега Тарана був клуб першої ліги – ПФК "Севастополь".

Зустріч тривала два тайми по 35 хвилин кожен та закінчилась впевненою перемогою кривбасівців – 4:1.

Рахунок відкрили більш досвідченіші за класом – на 19-й хвилині відзначився Бульку. На 27-й хвилині севастопольці зрівняли рахунок, реалізувавши пенальті.

І все ж таки наприкінці першої половини гри (на 34-й хвилині) "Кривбас" знову вийшов вперед – м’яч на рахунку Оберемко.

Після перерви "Кривбас" довів свою перевагу, забивши ще 2 м’ячі.

На 38-й хвилині після передачі Костишина м’яч забив Штурко, а на 57-й хвилині, використавши навіс Штурка, кінцеву крапку в матчі поставив Каракевич.

Контрольний матч.

"Кривбас" - ФК "Севастополь" 4:1 (2:1)

"Кривбас" (1-й тайм): Федоренко, Комарницький, Максимов, Сердюк, Грановський, Бульку, Оберемко, Вукойловіч, Аголлі, Бюлюкбаші, Четковіч;

(2-й тайм): Дейнеко, Карпенко, Сілагайліс (Мелащенко, 55), Чутук, Опря, Костишин, Свиридов (Пезо, 50), Сирота, Штурко, Мотуз, Каракевич.

Доля великої кількості новачків, що перебували з "Кривбасом" на зборах, вирішиться вже після повернення криворізької команди до свого рідного міста.

Відразу після цієї гри "Кривбас" відправився до Кривого Рогу.